Aslan yattığı yerden belli olur.

Bursa Reel Halı Yıkama

21 Aug

Reel Halı Yıkama Firması

Firmamız tarafından müşterilerine sunulan halı yıkama hizmeti, bu işin oluşturulmuş özel sistemler ile gerçekleştirilmektedir. Her halının tüy ve iplik yapısına uygun sistem kullanılır ve halılar zarar görmeden hijyenik hale getirilir. 
Halılar öncelikle vakum sistemi ile tozlarından arındırıldıklarından, şampuanlama ve yıkama işlemi, hedefine tam anlamıyla ulaştırılır. Halılarınız yapılarına uygun şekilde, onları yıpratmayacak sıkma sistemlerinde sıkıldıktan sonra oldukça geniş bir alanda kurutmaya alınır. Sıkma işlemi sayesinde halılarınızda dalga dalga su lekeleri kalması engellenmektedir. Bunun yanında iyi bir durulama işlemi yapıldığından halı şampuanlarının halılarınız üzerinde kalıntı bırakması söz konusu olmaz. Makineleşme sürecinin halı yıkama sektörüne katkısı oldukça büyük olmuştur Mudanya Reel Halı Yıkama Güvenin adresi ayrıca Stor perde, Koltuk Yıkama, Yerinde yıkama, Yün yorgan yıkama hizmet vermekteyiz.
 

HALI YIKAMA

Mudanya Halı Yıkama öncü Firması Mudanya Halı Yıkama Mudanya'da bulunan Müşterilerimize Halılarınız Mudanya'da geniş servis Ağımı ile Modern Fabrikamızda itina ile yıkanıp siz değerli müşterilerimize halılarınızı il gün ki gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama da Mudanya'da Reel halı yıkama fabrikamız ile Firmamızı denemeden halı yıkattık demeyin. Mudanya Reel Halı Yıkama Profesyonel ekibimiz ile itina ile halılarınızı yıkıyoruz. Piyasa da bulunan ucuz deterjanlar ile değil yüzde yüz güvenilir deterjanlar ile halınızı yıkıyoruz. Mudanya Reel Halı Yıkama da ücretsiz servis olanağı ile halınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz.

KOLTUK YIKAMA
Mudanya Reel Halı Yıkama olarak biz, koltuk yıkama işlemlerinin en iyi şekilde yapılabilmemiz için profesyonel ekiplerimz ile hizmetinizdeyiz.

Reel halı ve koltuk yıkama ekiplermiz ile koltuk yıkama işin de uzman minderli koltukları özel takımlarınız kumaşına, büyüklüğüne, minderli olmaları hatta renk ve kirlilik durumlarına göre temizleme fiyatları farklı olmaktadır. Firmamız ipek kumaş kaplı koltuklar dahil değerli markalara ait Koltuklarınızın özenle temizliğini yapıyoruz. Temizleme sonrası güzel görüntüye kavuşmasını ve dezenfekte olmasını istiyorsanız çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır.

STOR PERDE YIKAMA
Stor Perdeleriniz Yıkama bizim ile ayrıcalıktır. Mudanya’nın en köklü Firmalarından Mudanya Reel Halı Yıkama artık Stor Perde Yıkama sorununu kökünden çözüyor. Stor Perdeleriniz Profesyonel ekibimiz ile titiz bir şekilde yıkanmaktadır.

YÜN YORGAN YIKAMA
Yorgan yıkama hizmetimizde sanayi tipi makinelerimiz kullanılarak yapılır. Yorgan yıkama ve temizleme konusunda uzman ekibimiz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yıkama işlemi biten yorgan ve battaniyeler kapalı kurutma alanında kurumaktadır paketlenip müşterimize teslim edilmektedir. Yorgan temizliği ve yıkanması ile ilgili sorularınızı online destek veya telefon numaralarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Yorgan ve battaniyeleriniz teker teker ayrı ayrı yıkanır.Mudanya'da bulunan halı yıkama fabrikamız sizlere yorgan yıkama, battaniye yıkama, perde yıkama, stor perde ve güneşlik yıkama, halı yıkama hizmetleri vermektedir.